ET28B2000
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ET28B2000
Producent / Mærke: Leader Tech Inc.
Produkt beskrivelse FERRITE 380OHM HINGED 25.40MM
Dataark: ET28B2000.pdf
  • Besked
Specifikationer for ET28B2000
Varenummer ET28B2000 Fabrikant Leader Tech Inc.
Beskrivelse FERRITE 380OHM HINGED 25.40MM Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 5526 pcs Datablad ET28B2000.pdf
Type Round Serie -
Vurderinger - Ydermål 2.000" Dia (50.80mm)
Monteringstype Free Hanging Materiale 28
Længde 2.531" (64.30mm) Indvendig Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Impedans @ Frekvens 380 Ohm @ 100MHz Detaljeret beskrivelse Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 380 Ohm @ 100MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.531" (64.30mm)