ET33B2000
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ET33B2000
Producent / Mærke: Leader Tech Inc.
Produkt beskrivelse FERRITE 210OHM HINGED 25.40MM
Dataark: ET33B2000.pdf
  • Besked
Specifikationer for ET33B2000
Varenummer ET33B2000 Fabrikant Leader Tech Inc.
Beskrivelse FERRITE 210OHM HINGED 25.40MM Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 5796 pcs Datablad ET33B2000.pdf
Type Round Serie -
Vurderinger - Ydermål 2.000" Dia (50.80mm)
Monteringstype Free Hanging Materiale 33
Længde 2.531" (64.30mm) Indvendig Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Impedans @ Frekvens 210 Ohm @ 30MHz Detaljeret beskrivelse Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 210 Ohm @ 30MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.531" (64.30mm)