ANT-433-CW-HWR-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-HWR-RPS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-433-CW-HWR-RPS
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA
Dataark: ANT-433-CW-HWR-RPS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ANT-433-CW-HWR-RPS
Varenummer ANT-433-CW-HWR-RPS Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7549 pcs Datablad ANT-433-CW-HWR-RPS.pdf
VSWR 2 Afslutning Connector, RP-SMA Male
Serie HWR Retur tab -
Emballage Tray Andre navne ANT433CWHWRRPS
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 5.591" (142.00mm)
Gevinst 1.1dBi Frekvensområde 418MHz ~ 448MHz
Frekvensgruppe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvens (Center / Band) 433MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Tilt RF Antenna 418MHz ~ 448MHz 1.1dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount