ANT-868-WRT-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-WRT-RPS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-868-WRT-RPS
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse RF ANT 868MHZ DOME CABLE PAN MT
Dataark: ANT-868-WRT-RPS.pdf
  • Besked
Specifikationer for ANT-868-WRT-RPS
Varenummer ANT-868-WRT-RPS Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse RF ANT 868MHZ DOME CABLE PAN MT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6748 pcs Datablad ANT-868-WRT-RPS.pdf
VSWR 1.9 Afslutning Cable (216mm) - RP-SMA Male
Serie WRT Retur tab -
Emballage Bulk Andre navne ANT868WRTRPS
Antal Bands 1 Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 0.433" (11.00mm)
Gevinst 1.5dBi Frekvensområde 855MHz ~ 880MHz
Frekvensgruppe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvens (Center / Band) 868MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 855MHz ~ 880MHz 1.5dBi Cable (216mm) - RP-SMA Male Panel Mount