ANT-MAG-B50-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-MAG-B50-RPS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ANT-MAG-B50-RPS
Producent / Mærke: Linx Technologies
Produkt beskrivelse BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA
Dataark: ANT-MAG-B50-RPS.pdf
  • Besked
Specifikationer for ANT-MAG-B50-RPS
Varenummer ANT-MAG-B50-RPS Fabrikant Linx Technologies
Beskrivelse BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10979 pcs Datablad ANT-MAG-B50-RPS.pdf
Serie - Andre navne ANTMAGB50RPS
Q1460747A
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Til brug med / relaterede produkter MAG-1 Series Tilbehørstype Magnetic Base
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ANT-MCLING3-N
ANT-MCLING3-N
producenter: RF Solutions
Beskrivelse: RF ANT 868MHZ/900MHZ DOME CABLE
På lager: 2905 pcs
Hent: ANT-MCLING3-N.pdf
RFQ
ANT-MAG-B85-RPS
ANT-MAG-B85-RPS
producenter: Linx Technologies
Beskrivelse: BASE MAGN 85MM 13.1' CBL RP-SMA
På lager: 8891 pcs
Hent: ANT-MAG-B85-RPS.pdf
RFQ
ANT-MDIP5-SMA
ANT-MDIP5-SMA
producenter: RF Solutions
Beskrivelse: +5DBI WHIP 90DEG HINGED 2.4GHZ /
Hent: ANT-MDIP5-SMA.pdf
ANT-MDIP5-SMARP
ANT-MDIP5-SMARP