74LVCZ16240ADLRG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 74LVCZ16240ADLRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for 74LVCZ16240ADLRG4
Varenummer 74LVCZ16240ADLRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3736 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Leverandør Device Package 48-SSOP
Serie 74LVCZ Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Output Type 3-State
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal elementer 4
Antal bit pr. Element 4 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type Buffer, Inverting
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type -
Detaljeret beskrivelse Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Nuværende - Output High, Low 24mA, 24mA