ADS1118IDGSR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ADS1118IDGSR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC ADC 16BIT SPI 860SPS 10MSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ADS1118IDGSR
Varenummer ADS1118IDGSR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC ADC 16BIT SPI 860SPS 10MSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17293 pcs Datablad
Spænding - Forsyning, Digital 2 V ~ 5.5 V Spænding - Supply, Analog 2 V ~ 5.5 V
Leverandør Device Package 10-VSSOP Serie -
Prøveudtagningshastighed (pr. Sekund) 860 Reference Type Internal
Forhold - S / H: ADC - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Andre navne 296-38850-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal indgange 2, 4