ADS62C17IRGC25
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ADS62C17IRGC25
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC ADC 11BIT 200MSPS DUAL 64VQFN
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ADS62C17IRGC25
Varenummer ADS62C17IRGC25 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC ADC 11BIT 200MSPS DUAL 64VQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6435 pcs Datablad
Spænding - Forsyning, Digital 1.7 V ~ 1.9 V Spænding - Supply, Analog 3.15 V ~ 3.8 V
Leverandør Device Package 64-VQFN (9x9) Serie -
Prøveudtagningshastighed (pr. Sekund) 200M Reference Type External, Internal
Forhold - S / H: ADC 1:1 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 64-VFQFN Exposed Pad Driftstemperatur -40°C ~ 85°C