AM26C31CDBRG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AM26C31CDBRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for AM26C31CDBRG4
Varenummer AM26C31CDBRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 228397 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Driver
Leverandør Device Package 16-SSOP Serie -
protokol RS422, RS485 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal drivere / modtagere 4/0 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Duplex - Detaljeret beskrivelse 4/0 Driver RS422, RS485 16-SSOP
Datahastighed - Basenummer AM26C31
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
AM26060001
AM26060001
producenter: TXC Corporation
Beskrivelse: CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
På lager: 127324 pcs
Hent: AM26060001.pdf
RFQ
AM25HV
AM25HV
producenter: Knowles Voltronics
Beskrivelse: CAP TRIMMER 1-23PF 750V SMD
På lager: 1937 pcs
Hent: AM25HV.pdf
RFQ
AM26C31CDR
AM26C31CDR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Hent:
AM25SD
AM25SD
Beskrivelse: CAP TRIMMER 1-23PF 125V SMD