AMC1301QDWVRQ1
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AMC1301QDWVRQ1
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OP AMP ISOLATED 1MHZ 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for AMC1301QDWVRQ1
Varenummer AMC1301QDWVRQ1 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OP AMP ISOLATED 1MHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14203 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 3 V ~ 5.5 V Spænding - Indgangsforskydning 50µV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate -
Serie Automotive, AEC-Q100 Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output Type -
Andre navne 296-48286-6 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 1MHz Detaljeret beskrivelse Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Nuværende - Forsyning 5.9mA Nuværende - Output / Channel 13mA