BQ24401PWG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BQ24401PWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
  • Besked
Specifikationer for BQ24401PWG4
Varenummer BQ24401PWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27794 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 6V Leverandør Device Package 8-TSSOP
Serie - Programmerbare funktioner Timer
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (TA) Antal celler -