BQ25010RHLR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BQ25010RHLR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DC/DC CONV/CHRGR ADJ 20-QFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BQ25010RHLR
Varenummer BQ25010RHLR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DC/DC CONV/CHRGR ADJ 20-QFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50990 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 6.5V Leverandør Device Package 20-VQFN (3.5x4.5)
Serie - Programmerbare funktioner Current, Timer
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-VFQFN Exposed Pad
Andre navne 296-17639-2
BQ25010RHLRG4
BQ25010RHLRG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal celler 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade USB
Nuværende - Opladning Constant - Programmable Ladestrøm - Maks 500mA
Batteripakke Spænding 4.2V Batterikemi Lithium Ion/Polymer