CC2400-RTB1
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CC2400-RTB1
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
86 pcs
  • Besked
Specifikationer for CC2400-RTB1
Varenummer CC2400-RTB1 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9520 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.6 V ~ 2 V Type TxRx Only
Serie - Serielle grænseflader SPI
Følsomhed -101dBm RF familie / standard General ISM > 1GHZ
protokol - Power - Output 0dBm
Emballage Tube Pakke / tilfælde 48-VFQFN
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation FSK, GFSK Hukommelsesstørrelse -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Frekvens 2.4GHz
Detaljeret beskrivelse IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Datahastighed (Max) 1Mbps
Nuværende - Overførsel 11mA ~ 19mA Nuværende - Modtagelse 24mA