CD74HC123M96G4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CD74HC123M96G4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CD74HC123M96G4
Varenummer CD74HC123M96G4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 566514 pcs Datablad
Spænding - Supply 2V ~ 6V Leverandør Device Package 16-SOIC
Serie 74HC Schmitt Trigger Input No
Forplantningsforsinkelse 25ns Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logik Type Monostable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Uafhængige kredsløb 2 Detaljeret beskrivelse Monostable Multivibrator 25ns 16-SOIC
Nuværende - Output High, Low 5.2mA, 5.2mA Basenummer 74HC123