CDC421100RGER
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDC421100RGER
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CLOCK GENERATOR 100MHZ 24-QFN
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for CDC421100RGER
Varenummer CDC421100RGER Fabrikant N/A
Beskrivelse IC CLOCK GENERATOR 100MHZ 24-QFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3611 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 3.6 V Type Clock Generator
Leverandør Device Package 24-VQFN (4x4) Serie -
Forhold - Indgang: Output 1:1 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 24-VFQFN Exposed Pad PLL Yes
Produktion LVPECL Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input LVCMOS, Crystal Frekvens - Maks 100MHz