CP3SP33SMS/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CP3SP33SMS/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CPU W/BLUTOOTH&CAN 224NFBGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
160 pcs
  • Besked
Specifikationer for CP3SP33SMS/NOPB
Varenummer CP3SP33SMS/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC CPU W/BLUTOOTH&CAN 224NFBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3779 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 3.3 V Leverandør Device Package 224-NFBGA (13x13)
Serie - RAM-størrelse 44K x 8
Programhukommelsestype External Program Memory Emballage Tray
Pakke / tilfælde 224-LFBGA Driftstemperatur -40°C ~ 85°C