CY74FCT16240ATPACT
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CY74FCT16240ATPACT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CY74FCT16240ATPACT
Varenummer CY74FCT16240ATPACT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109718 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 48-TSSOP
Serie 74FCT Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Output Type 3-State