DM355ZCE216DTEG
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DM355ZCE216DTEG
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
160 pcs
  • Besked
Specifikationer for DM355ZCE216DTEG
Varenummer DM355ZCE216DTEG Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3658 pcs Datablad
Spænding - I / O 1.8V, 3.3V Spænding - Core 1.30V
Type Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Leverandør Device Package 337-NFBGA
Serie TMS320DM3x, DaVinci™ Emballage Tray
Pakke / tilfælde - Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TC)
On-chip RAM 56kB Ikke-flygtig hukommelse ROM (8 kB)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade ASP, I²C, SPI, UART, USB
Clock Rate 216MHz