INA321E/2K5G4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: INA321E/2K5G4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for INA321E/2K5G4
Varenummer INA321E/2K5G4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60440 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Spænding - Indgangsforskydning 200µV
Leverandør Device Package 8-VSSOP Slew Rate 0.4 V/µs
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Output Type Rail-to-Rail
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Nuværende - Forsyning 40µA Nuværende - Output / Channel 16mA
Nuværende - Input Bias 0.5pA Basenummer INA321
Forstærker Type Instrumentation -3db båndbredde 500kHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
INA3221AIRGVT
INA3221AIRGVT
producenter: N/A
Beskrivelse: IC CURRENT SHUNT MONITOR 16VQFN
På lager: 30399 pcs
Hent:
RFQ
INA303EVM
INA303EVM
producenter: N/A
Beskrivelse: EVAL BOARD FOR INA303
På lager: 1865 pcs
Hent:
RFQ
INA321E/2K5
INA321E/2K5
Beskrivelse: IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP