LFC789D25CDR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LFC789D25CDR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LFC789D25CDR
Varenummer LFC789D25CDR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 199017 pcs Datablad
Spænding - Indgang 9 V ~ 16 V Type Positive Fixed and Adjustable
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne 296-17214-2
LFC789D25CDRE4
LFC789D25CDRE4-ND
LFC789D25CDRG4
LFC789D25CDRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal udgange 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Forsyning 2.5mA Basenummer LFC789D25