LM185BYH-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM185BYH-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM185BYH-2.5
Varenummer LM185BYH-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5245 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1.5% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Leverandør Device Package TO-2 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-46-2 Metal Can Output Type Fixed
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 120µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Through Hole
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-2 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 20mA Nuværende - Katode 20µA
Basenummer LM185
Relaterede produkter
LM185BYH-1.2
LM185BYH-1.2
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 1.235V TO46-2
På lager: 5090 pcs
Hent:
RFQ
LM185BYH-2.5/NOPB
LM185BYH-2.5/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2