LM25101ASDX/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM25101ASDX/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
4500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM25101ASDX/NOPB
Varenummer LM25101ASDX/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58828 pcs Datablad
Spænding - Supply 9 V ~ 14 V Leverandør Device Package 10-WSON (4x4)
Serie - Stigning / Falltid (Typ) 430ns, 260ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-WDFN Exposed Pad
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal drivere 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logisk spænding - VIL, VIH 2.3V, - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Non-Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 100V
Gate Type N-Channel MOSFET Driven konfiguration Half-Bridge
Detaljeret beskrivelse Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Nuværende - Peak Output (Source, Sink) 3A, 3A