LM2577T-15
Produkt oversigt
Varenummer: LM2577T-15
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG MULTI CONFIG 15V 3A TO220
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM2577T-15
Varenummer LM2577T-15 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG MULTI CONFIG 15V 3A TO220 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3446 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 15V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 3.5V Spænding - Indgang (Max) 40V
Topologi Boost, Flyback, Forward Converter Synkron Rectifier No
Leverandør Device Package TO-220-5 Serie SIMPLE SWITCHER®
Emballage Tube Pakke / tilfælde TO-220-5
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Fungere Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frequency - Switching 52kHz Detaljeret beskrivelse Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5
Nuværende - Output 3A (Switch) Basenummer LM2577