LM27403EVM-POL600
Produkt oversigt
Varenummer: LM27403EVM-POL600
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL LM27403
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM27403EVM-POL600
Varenummer LM27403EVM-POL600 Fabrikant N/A
Beskrivelse BOARD EVAL LM27403 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1292 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 4.5 V ~ 20 V
Udnyttet IC / Del LM27403 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne 296-37167
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 600kHz
Detaljeret beskrivelse LM27403 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 30A