LM2852X-1.2EVAL
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM2852X-1.2EVAL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL LM2852X-1.2
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM2852X-1.2EVAL
Varenummer LM2852X-1.2EVAL Fabrikant N/A
Beskrivelse BOARD EVAL LM2852X-1.2 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1143 pcs Datablad
Spænding - Output 1.2V Spænding - Indgang 2.85 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM2852 Medfølgende indhold Board(s)
Serie SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål DC/DC, Step Down Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Frequency - Switching 1.5MHz Detaljeret beskrivelse LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 2A Board Type Fully Populated