LM3150-750EVAL
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3150-750EVAL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR LM3150-750
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3150-750EVAL
Varenummer LM3150-750EVAL Fabrikant N/A
Beskrivelse BOARD EVAL FOR LM3150-750 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 3938 pcs Datablad
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 8 V ~ 17 V
Udnyttet IC / Del LM3150 Medfølgende indhold Board(s)
Serie SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne 296-45735
LM3150-750EVAL-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 750kHz
Detaljeret beskrivelse LM3150 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 10A