LM350AT/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LM350AT/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM350AT/NOPB
Varenummer LM350AT/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31506 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) - Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.25V
Spænding - Udgang (Max) 33V Spænding - Indgang (Max) 35V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Short Circuit Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 86dB ~ 65dB (120Hz)
Output Type Adjustable Output Configuration Positive
Andre navne *LM350AT/NOPB
LM350ATNOPB
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 33 V 3A TO-220-3 Nuværende - Output 3A
Kontrolfunktioner - Basenummer LM350
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM3509SDE/NOPB
LM3509SDE/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 10SON
På lager: 52816 pcs
Hent:
RFQ
LM3509SD/NOPB
LM3509SD/NOPB
producenter: N/A
På lager: 73494 pcs
Hent:
RFQ
LM350K STEEL/NOPB
LM350K STEEL/NOPB
Beskrivelse: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO3-2
LM3509SDX/NOPB
LM3509SDX/NOPB
LM350T
LM350T
Beskrivelse: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
LM3509SDEV
LM3509SDEV
Beskrivelse: BOARD EVALUATION FOR LM3509SD
LM350AT
LM350AT
LM350A MWC
LM350A MWC
Beskrivelse: IC REG LINEAR 3A
LM350K
LM350K
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO3
Hent: LM350K.pdf
LM350K STEEL
LM350K STEEL
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor