LM3622AMX-4.1
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3622AMX-4.1
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LM3622AMX-4.1
Varenummer LM3622AMX-4.1 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3620 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 24V Leverandør Device Package 8-SOIC
Serie - Programmerbare funktioner -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne *LM3622AMX-4.1 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (TA)
Antal celler 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade -
Fejlbeskyttelse - Detaljeret beskrivelse Charger IC Lithium Ion 8-SOIC
Nuværende - Opladning Constant Ladestrøm - Maks -
Batteripakke Spænding 4.1V Batterikemi Lithium Ion