LM3622MX-4.1
Produkt oversigt
Varenummer: LM3622MX-4.1
  • Besked
Specifikationer for LM3622MX-4.1
Varenummer LM3622MX-4.1 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6202 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 24V Leverandør Device Package 8-SOIC
Serie - Programmerbare funktioner -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne *LM3622MX-4.1 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (TA)
Antal celler 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Batteripakke Spænding 4.1V Batterikemi Lithium Ion