LM3671LC-1.6EV
Produkt oversigt
Varenummer: LM3671LC-1.6EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR LM3671LC-1.6
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3671LC-1.6EV
Varenummer LM3671LC-1.6EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1798 pcs Datablad
Spænding - Output 1.6V Spænding - Indgang 2.7 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3671 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne LM3671LC16EV
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 2MHz
Detaljeret beskrivelse LM3671 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 600mA
Board Type Fully Populated
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM3671LC-1.6/NOPB
LM3671LC-1.6/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG BUCK 1.6V 0.6A SYNC 6USON
På lager: 147956 pcs
Hent:
RFQ
LM3671LC-1.6
LM3671LC-1.6
producenter: N/A