LM3671TL-1.8EV
Produkt oversigt
Varenummer: LM3671TL-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LM3671TL-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3671TL-1.8EV
Varenummer LM3671TL-1.8EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1744 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 2.7 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3671 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål DC/DC, Step Down Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Frequency - Switching 2MHz Detaljeret beskrivelse LM3671 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 600mA Board Type Fully Populated