LM3678SD-1.2EV
Produkt oversigt
Varenummer: LM3678SD-1.2EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR LM3678SD-1.2
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3678SD-1.2EV
Varenummer LM3678SD-1.2EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1525 pcs Datablad
Spænding - Output 0.8V or 1.2V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3678 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne LM3678SD12EV
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 3.3MHz
Detaljeret beskrivelse LM3678 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 1.5A