LM3704XBMMX-232
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3704XBMMX-232
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MPU SUPERVISOR 10MSOP
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3704XBMMX-232
Varenummer LM3704XBMMX-232 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4997 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.32V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package 10-VSSOP Serie -
Nulstil timeout 20 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Produktion Push-Pull, Totem Pole Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TJ)