LM385BMX-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM385BMX-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM385BMX-2.5
Varenummer LM385BMX-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5685 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1.5% Temperaturkoefficient 150ppm/°C
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type Fixed
Andre navne LM385BMX-2.5TR Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 120µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 20mA