LM4040B25IDBZRG4
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040B25IDBZRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4040B25IDBZRG4
Varenummer LM4040B25IDBZRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 119016 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.2% Temperaturkoefficient 100ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 35µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 15mA Nuværende - Katode 80µA
Basenummer LM4040B25
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4040B25H5TA
LM4040B25H5TA
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 2.5V SC70
På lager: 3874 pcs
Hent: LM4040B25H5TA.pdf
RFQ
LM4040B25IDCKRG4
LM4040B25IDCKRG4
producenter: N/A
På lager: 107725 pcs
Hent:
RFQ
LM4040B25IDBZR
LM4040B25IDBZR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3