LM4040CIM3X-10
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040CIM3X-10
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM4040CIM3X-10
Varenummer LM4040CIM3X-10 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6101 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 10V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 100ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne 296-36245-2
LM4040CIM3X-10TR
LM4040CIM3X-10TR-ND
LM4040CIM3X10
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 180µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA