LM4040CIZ-10.0
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040CIZ-10.0
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 10V TO92-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM4040CIZ-10.0
Varenummer LM4040CIZ-10.0 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 10V TO92-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3886 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 10V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 100ppm/°C
Leverandør Device Package TO-92-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Bulk
Pakke / tilfælde TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 180µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Through Hole
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 15mA Nuværende - Katode 100µA
Basenummer LM4040
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4040CIX3-5.0+T
LM4040CIX3-5.0+T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 5V SC70
På lager: 203300 pcs
Hent: LM4040CIX3-5.0+T.pdf
RFQ
LM4040CIX3-4.1+T
LM4040CIX3-4.1+T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 4.096V SC70
På lager: 40222 pcs
Hent: LM4040CIX3-4.1+T.pdf
RFQ
LM4040CIZ-10.0/NOPB
LM4040CIZ-10.0/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 10V TO92-3