LM4040D10ILPRE3
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040D10ILPRE3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 10V TO92-3
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LM4040D10ILPRE3
Varenummer LM4040D10ILPRE3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 10V TO92-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6965 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 10V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 150ppm/°C
Leverandør Device Package TO-92-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 180µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA TO-92-3 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 15mA Nuværende - Katode 135µA
Basenummer LM4040D10
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4040D20IDBZTG4
LM4040D20IDBZTG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
På lager: 158468 pcs
Hent:
RFQ
LM4040D10ILPR
LM4040D10ILPR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 10V TO92-3