LM4040D25IDBZT
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040D25IDBZT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4040D25IDBZT
Varenummer LM4040D25IDBZT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 131396 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 150ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne 296-26109-2
LM4040D25IDBZT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 35µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA
Nuværende - Katode 80µA Basenummer LM4040D25
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4040D25IDBZRG4
LM4040D25IDBZRG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
På lager: 348562 pcs
Hent:
RFQ
LM4040D20QDBZT
LM4040D20QDBZT
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
På lager: 74173 pcs
Hent:
RFQ
LM4040D25IDBZTG4
LM4040D25IDBZTG4