LM4050AIM3-10
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM4050AIM3-10
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM4050AIM3-10
Varenummer LM4050AIM3-10 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5249 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 10V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne LM4050AIM3-10TR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 150µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA
Nuværende - Katode 103µA Basenummer LM4050
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4050AIM3-10/NOPB
LM4050AIM3-10/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 10V SOT23-3