LM4125IM5-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM4125IM5-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Besked
Specifikationer for LM4125IM5-2.5
Varenummer LM4125IM5-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5219 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang 3.3 V ~ 8 V
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Reference Type Series Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Andre navne LM4125IM5-2.5CT Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 36µVp-p Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 20µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 290µA Nuværende - Output 5mA
Basenummer LM4125
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4125IM5-2.5/NOPB
LM4125IM5-2.5/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5