LM4128CMF-1.8
Produkt oversigt
Varenummer: LM4128CMF-1.8
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
  • Besked
Specifikationer for LM4128CMF-1.8
Varenummer LM4128CMF-1.8 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4846 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.8V Spænding - Indgang 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 100ppm/°C
Andre navne LM4128CMF-1.8TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Støj - 10Hz til 10kHz - Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 170µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 100µA Nuværende - Output 20mA