LM4128CMFX-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LM4128CMFX-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
  • Besked
Specifikationer for LM4128CMFX-3.3
Varenummer LM4128CMFX-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4882 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Indgang 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 100ppm/°C
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 310µVp-p Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5 Nuværende - Forsyning 100µA
Nuværende - Output 20mA Basenummer LM4128
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4128CMFX-3.3/NOPB
LM4128CMFX-3.3/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5