LM4132AMF-1.8
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM4132AMF-1.8
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM4132AMF-1.8
Varenummer LM4132AMF-1.8 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5350 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.8V Spænding - Indgang 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.05% Temperaturkoefficient 20ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Reference Type Series Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Andre navne LM4132AMF-1.8TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Støj - 10Hz til 10kHz - Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 170µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.05% 20mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 100µA Nuværende - Output 20mA
Basenummer LM4132
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4130EIM5X-2.5
LM4130EIM5X-2.5
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
På lager: 6994 pcs
Hent:
RFQ
LM4132AMF-1.8/NOPB
LM4132AMF-1.8/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5