LM4132AMFX-1.8
Produkt oversigt
Varenummer: LM4132AMFX-1.8
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
  • Besked
Specifikationer for LM4132AMFX-1.8
Varenummer LM4132AMFX-1.8 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5714 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.8V Spænding - Indgang 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.05% Temperaturkoefficient 20ppm/°C
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 170µVp-p Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.05% 20mA SOT-23-5 Nuværende - Forsyning 100µA
Nuværende - Output 20mA Basenummer LM4132
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4132AMFX-2.0
LM4132AMFX-2.0
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5
På lager: 3294 pcs
Hent:
RFQ
LM4132AMFX-1.8/NOPB
LM4132AMFX-1.8/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5