LM4132CMF-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM4132CMF-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Besked
Specifikationer for LM4132CMF-2.5
Varenummer LM4132CMF-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3806 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang 2.9 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.2% Temperaturkoefficient 20ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Reference Type Series Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Andre navne LM4132CMF-2.5CT Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Støj - 10Hz til 10kHz - Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 240µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 100µA Nuværende - Output 20mA
Basenummer LM4132
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4132BQ1MFT2.5
LM4132BQ1MFT2.5
producenter: N/A
Beskrivelse: PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
På lager: 43722 pcs
Hent:
RFQ
LM4132CMF-3.3/NOPB
LM4132CMF-3.3/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
På lager: 76605 pcs
Hent:
RFQ
LM4132CMF-2.5/NOPB
LM4132CMF-2.5/NOPB
Beskrivelse: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5