LM4132EMF-3.3
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM4132EMF-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM4132EMF-3.3
Varenummer LM4132EMF-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4620 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Indgang 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 30ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Reference Type Series Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Andre navne LM4132EMF-3.3TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Støj - 10Hz til 10kHz - Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 310µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 100µA Nuværende - Output 20mA