LM4140ACMX-2.5
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM4140ACMX-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM4140ACMX-2.5
Varenummer LM4140ACMX-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5545 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang 1.8 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient 3ppm/°C
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Reference Type Series Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type Fixed
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 2.2µVp-p Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC Nuværende - Forsyning 375µA
Nuværende - Output 8mA Basenummer LM4140
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4140BCM-1.2
LM4140BCM-1.2
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 1.25V 8SOIC
På lager: 5360 pcs
Hent:
RFQ
LM4140ACM-2.5/NOPB
LM4140ACM-2.5/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
På lager: 17895 pcs
Hent:
RFQ
LM4140ACMX-2.5/NOPB
LM4140ACMX-2.5/NOPB