LM4140CCMX-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM4140CCMX-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
  • Besked
Specifikationer for LM4140CCMX-2.5
Varenummer LM4140CCMX-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6297 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang 1.8 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient 10ppm/°C
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Reference Type Series Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type Fixed
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 2.2µVp-p Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC Nuværende - Forsyning 375µA
Nuværende - Output 8mA Basenummer LM4140