LM4250CM/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LM4250CM/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4250CM/NOPB
Varenummer LM4250CM/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53940 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) ±1 V ~ 18 V Spænding - Indgangsforskydning 6mV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate -
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type -
Andre navne *LM4250CM/NOPB
LM4250CMNOPB
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 250kHz Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC